Powiązane produkty
  • Skarpety Frotte
Inni kupili również:

Stopki bambusowe

Stan: Nowy

Dostępność: (89130 sztuk dostępnych)

Opis produktu

Opinie

Szalenie wygodne bambusowe stopki męskie – zdrowie i komfort pierwsza klasa!

Potrzebne Ci są przewiewne, wygodne, a przy tym trwałe i elastyczne skarpetki? Wybierz nasze bambusowe stopki !

Nasze skarpetki wykonane są w 76% z włókna bambusowego, co zapewnia przede wszystkim doskonałą ochronę przed przepoceniem i nieprzyjemnym zapachem stóp. Poza tym chroni również Twoje nogi przed bakteriami i grzybami. Możesz, więc bez obaw o swoje zdrowie nosić je nawet przez cały dzień, także w trudnych warunkach.Zawarty w skarpetkach poliamid powoduje, iż stają się one łatwiejsze w utrzymaniu w czystości i bardzo szybko wysychają. Co daje gwarancję, że jeśli upierzesz je wieczorem, to na rano możesz je znowu założyć. Trudniej przyjmują brud.

Elastan odpowiada z kolei za wytrzymałość skarpet. Sprawia też, że stają się one bardzo przyjemne w dotyku i potęgują przyjemność noszenia skarpet.Nasze stopki możesz nosić zarówno z obuwiem codziennym, jak i sportowym. Zawsze mając pewność, że nie zaszkodzisz swoim stopom.Co bardzo ważne – skarpetki nie tracą swoich właściwości nawet poddawane wielokrotnemu praniu.

Skład:

  •  wysokogatunkowa bawełna czesana 76%
  •  elastan 17%
  •  włókno bambusowe - 8%

Dlaczego jedynie 8%? Po przeprowadzeniu testów skarpetek wykonanych z około 90% z wiskozy zaobserwowaliśmy dużo mniejszy komfort użytkowania (ślizganie stopy, gorsze przyleganie) dlatego po wielu testach dobraliśmy odpowiednie proporcje które gwarantują odpowiednią jakość i wytrzymałość naszych stopek zachowując właściwości bambusa.

Najnowszy model naszych stopek jest produkowany w technologii 168 igieł zwiększający wytrzymałość naszych produktów

Nikt nie napisał opinii.

Napisz swoją opinię

1.89

2,39 zł